POLOBOTKY

B17
View as Grid List
Sort by
Display per page

SANITARY SIATA O1 SRC

Bezpečnostní mokasíny s antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z mikrovlákna s antibakteriální úpravou SANITIZED.
513,00 Kč excl tax

SANITARY ZONDA S2 SRC

Bezpečnostní mokasíny s nekovovou tužinkou, PU podrážkou rezistentní olejům s lepšími protiskluzovými paramentry, absorpcí energie v patě, svrškem z mikrovlákna a podšívkou s antibakteriální úpravou SANITIZED.
Call for pricing

TOP TREKKING MIURA S3 SRC

Bezpečnostní obuv s ocelovou tužinkou i stélkou, TPU podrážkou odolnou pohonným hmotám, prodyšnou podšívkou, absorpcí energie v patě a voděodolným svrškem z kůže.
1 268,00 Kč excl tax

BRIO MF S3 SRC polobotka

Bezpečnostní polobotka v moderním designu s nekovovou tužinkou i stélkou odolnou proti propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou PU / TPU podešví rezistentní vůči olejům, absorpcí energie v patě a voděodolným svrškem z kůže v kombinaci s nylonem pro vysoký komfort.
1 381,00 Kč excl tax

STRONG PROFESSIONAL SPRINT GREY S1

Bezpečnostní polobotky s ocelovou tužinkou, PU/PU podrážkou a svrškem z textilu.
756,00 Kč excl tax

RAVEN SPORT LOW

Obuv na ochranu proti minimálním rizikům – běžným povětrnostním vlivům. Podrážka z materiálu odolného proti olejům a svrškem z kůže v kombinaci s textilem.
466,00 Kč excl tax

ERGON BETA S1 SRC

Bezpečnostní polobotky s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže.
456,00 Kč excl tax

ERGON BETA O1 SRC

Bezpečnostní polobotky s antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže.
424,00 Kč excl tax

BK FARMER polobotka

Pracovní obuv "farmářka" s pryžovou podešví rezistentní olejům a svrškem z kůže.
735,00 Kč excl tax 698,00 Kč excl tax